חומרים טבעיים טהורים

חברת Nature's Variety מאמינים שתזונה טבעית הם הבסיס לתזונה מזינה. תזונה מלאה ובריאה מאפשרת לכלב וחתול לחיות חיים ארוכים, בריאים ושמחים. החברה עושה מאמצים גדולים לבחור רק את המרכיבים האיכותיים והמובחרים ביותר אשר מתאימים לתזונת חיות המחמד. להלן מקצת מהמרכיבים שניתן למצוא במזונות שלנו, על מנת ללמוד יותר ניתן לגלוש לאתר החברה באנגלית:

בשר בקר, עוף ודגים

חברת Nature's Variety מאמינים שכלבים וחתולים צריכים לאכול מה שהטבע התכוון. מזון שמבוסס בעיקר על חלבון טרי מהחי. מזונות Instinct מכילים אחוז גבוה ואיכותי של בשר בקר, עוף ודגים כמרכיב ראשון. למעשה אין עוד חברה מזון לכלבים וחתולים שאחוז החלבון מהחי שלה הוא כ"כ גבוה.

טפיוקה

טפיוקה הוא שורש של צמח הקסבה, אשר אינו מכיל דגנים או עמילן. 98% מהטיופקה מתעכל כך שהוא נחשב למרכיב מזין ביותר. מעבר לכך, הוא נחשב למזון היפאלרגני כך שגם הכלבים והחתולים הרגישים ביותר יכולים לאכול אותו.

גרעיני חמנייה

גרעיני חמנייה הם מרכיב טבעי של סיביים תזונתיים וחלבון. בנוסף, גרעיני החמנייה עשירים בויטמינים, במינרלים ובחומצות אמינו מה שהופך אותם לאחד ממרכיבי המזון הבריאים ביותר.

מונטמורילוניט (Montmorillonite)

מרכיב מזון סופר איכותי ויקר שידוע בתור מרכיב שמפרק ומנקה רעלים. מעבר לכך, מונטמורילוניט עשיר בלמעלה מ 50 מינרלים אשר חיוניים לבריאות הכלב והחתול. המרכיב ייחודי למזנות Nature's Variety.